Konkurs z wydawnictwem Alma-Press

Nakładem Wydawnictwa Alma-Press ukazała się książka Ci cholerni Polacy! Polskie Siły Powietrzne w bitwie o Anglię. W naszym najnowszym konkursie możecie wygrać, aż trzy egzemplarze książki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na dwa krótkie pytania i wysłać odpowiedź  na adres: konkursy@nowastrategia.org.pl wraz z dopiskiem ? ?Konkurs z wydawnictwem Alma-Press?.

Pytania:

  1. Który polski pilot w czasie Bitwy o Anglię zestrzelił pięć niemieckich samolotów w jeden dzień?
  2. Jak nazywał się pilot, który uzyskał pierwsze zestrzelenie dla Dywizjonu 303?

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie 2 pytania należy przesłać na adres mailowy ? konkursy@nowastrategia.org.pl  do 7 kwietnia 2016 roku. Po zakończeniu konkursu wylosujemy wśród wszystkich zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi trójkę zwycięzców.

Zachęcamy do lektury recenzji książki:

Regulamin konkursu:

1.Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i Wydawnictwo ?Alma ? Press?.
2. Sponsorem nagród, w postaci książki ?Ci cholerni Polacy! Polskie Siły Powietrzne w bitwie o Anglię.? jest Wydawnictwo ?Alma ? Press?.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 01.04 do 7.04.2016.
4.Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedź na pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

 

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.