KONKURS Z WYDAWNICTWEM „LAURUM”

Rozpoczynamy kolejny konkurs, tym razem organizujemy go wraz z wydawnictwem „Laurum”. Do wygrania są trzy egzemplarze książki  byłego żołnierza piechoty morskiej i cenionego w Stanach Zjednoczonych pisarza, Erica Greitensa – ?Hart ducha?. Książka stanowi zbiór listów wysyłanych przez Erica do swojego towarzysza broni, który po zakończeniu służby zmaga się z zespołem stresu pourazowego i smutkiem po tragicznej śmierci brata. Autor dzieląc się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami stara się udowodnić, że w każdym z nas drzemie potencjał by stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu. Według Greitensa, to właśnie tytułowy hart ducha, od wieków pomaga ludziom przejść przez najgorsze, a nawet stać się lepszymi. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania, a następnie wysłać odpowiedź na e-mail: konkursy@nowastrategia.org.pl.

Pytania:

1. Jak brzmi motto sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej United States Navy SEALs?

2.  Jak określa się zaburzenie psychiczne będące formą reakcji na skrajnie stresujące wydarzenie, które często towarzyszy żołnierzom wracającym z misji bojowych?

3. Jaki tytuł nosi książka Erica Greitensa, która w 2011 roku stała się bestsellerem w Stanach Zjednoczonych?

Zgłoszenia wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie 3 pytania należy przesłać na adres mailowy ? konkursy@nowastrategia.org.pl do 31 sierpnia 2016 r. Po zakończeniu konkursu wśród wszystkich otrzymanych zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi wylosujemy trójkę zwycięzców.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo „Laurum„.
2. Sponsorem nagród, w postaci książki Hart Ducha Erica Greitensa jest wyd. „Laurum”.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać od 23 do 31 sierpnia 2016 r.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedzi na pytania oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu maksymalnie 5 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.