Konkurs z wydawnictwem Warbook

Miło na poinformować, że razem z wydawnictwem WarBook organizujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze najnowszej książki Vladimira Wolffa pod tytułem ?Trzecia siła?. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy krótkie pytania i wysłać odpowiedź na adres: konkursy@nowastrategia.org.pl wraz z dopiskiem ? ?Konkurs z wydawnictwem WarBook?.

Pytania:

  1. Jakie nazwy noszą książki wchodzące w skład cyklu Armagedon?
  2. Jak brzmi nazwa ośrodka badawczego,  przedstawionego w dwóch poprzednich częściach cyklu, nazywanego żartobliwie przez autora Polską Strefą 51?
  3. Jaki tytuł nosi cykl powieści Vladimira Wolffa poprzedzający cykl Armagedon?

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu domowego i  odpowiedziami na wszystkie 3 pytania należy przesłać na adres mailowy ? konkursy@nowastrategia.org.pl do 13 czerwca 2017 roku. Po zakończeniu konkursu wylosujemy wśród wszystkich zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi troje zwycięzców.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo WarBook.

2. Sponsorem nagród, w postaci książki ?Trzecia siła? jest wydawnictwo WarBook.

3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 10 do 13.06.2017 roku.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedź na pytania oraz podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres domowy.

6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.

7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.

8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.

9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.

10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

/Fot. Warbook

 

Komentarze

Zainteresowania: szeroko pojęta kwestia bezpieczeństwa, wojskowość, polityka międzynarodowa, historia najnowsza, kino, książki, gry wideo.