Mega-konkurs z wydawnictwem RM

Specjalnie dla Was, wraz z wydawnictwem RM, organizujemy konkurs w którym do wygrania będzie 3 zestawy czterech książek. Wśród nagród znajdziecie publikacje: R.M. Douglasa ?Powojenne losy Niemców?, M.H. Katera ?Dzieci Hitlera – Hitlerjugend?, K. D. Alforda, T. P. Savasa ?Skarby Nazistów? oraz S. Longdena ?Polowanie na niemieckich naukowców?.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania i wysłać odpowiedź na e-mail: konkursy@nowastrategia.org.pl.

  1. Jak nazywała się sekcja żeńska Htilerjugend?
  2. Czym były jednostki T-Force?
  3. Czego dotyczyła operacja o kryptonimie Andreas?

 

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na dwa pytania należy przesłać na adres mailowy – konkursy@nowastrategia.org.pl do 31 października 2015 r. Po zakończeniu konkursu wylosujemy wśród wszystkich zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi trójkę zwycięzców.

 

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo RM.
2. Sponsorem nagród jest wyd. RM.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 10 października 2015 r. ? 31 października 2015 r.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedź na pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyczyn

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.