Pierwsze kroki

Oto Nowa Strategia – strona, na której znajdziecie serię interesujących i fachowych artykułów. Poruszać będziemy tematykę  bezpieczeństwa wewnętrznego, historii czy polityki?

Dzisiaj swoją premierę ma zarówno strona, jak i pierwszy numer kwartalnika. Nasze artykuły dzielimy na trzy kategorie: strefę wiedzy, publicystykę i recenzje. Nie zamierzamy jednak trzymać się sztywnych ram, możemy wyjść poza główną tematykę, jednak zamieszczane treści zawsze będą zgodne z zainteresowaniami czytelników.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad tym projektem. Wcześniej nasza ekipa współtworzyła portal Militis.pl. Jesteśmy grupą młodych pasjonatów, działamy non-profit. Staramy się utrzymać wysoki poziom artykułów i działać profesjonalnie. Jednocześnie będziemy dbali o to, żeby tematyka i treść były interesujące dla odbiorcy.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony i sprawdzenia kwartalnika. Liczymy na komentarze pod artykułami i na Facebooku. Będzie to dla nas uprzejma nagroda za włożony trud.

Igor Podlawski
Nowa Strategia

Komentarze