Pierwszy turniej na zasadach MMA organizowany przez Wojsko Polskie

W kwietniu we Wrocławiu odbędzie się pierwszy turniej walki w bliskim kontakcie, na zasadach MMA, organizowany przez Siły Zbrojne RP. Głównym organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych.

mma1Turniej odbędzie się 24 oraz 25 kwietnia, gdzie na szczeblu uczelni uczestnicy zawodów będą mogli zmierzyć się w siedmiu kategoriach wagowych. Walki eliminacyjne prowadzone 24 kwietnia odbędą się na matach, natomiast walki finałowe realizowane w dniu 25 kwietnia na ringu. Wydarzenie wspiera Wrocławski klub WroXgym oraz organizacja PROMMAC, której przedstawiciele i zawodnicy będą obecni podczas sportowych zmagań. Swoją obecność potwierdzili między innymi Tomasz Drwal oraz Mariusz Cieśliński. Więcej informacji dostępne na stronie Sekcji Walki w Bliskim Kontakcie WSOWL ? http://wwbkwso.weebly.com/turniej.html.

Źródło: mmarocks.pl

Komentarze

Absolwent historii i politologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Interesuje się historią wojskowości XX w., stosunkami międzynarodowymi, terroryzmem oraz polskimi misjami stabilizacyjnymi poza granicami kraju.