Premiera książki „Radykalni. Rebelia”

W dniu 25 kwietnia 2018 roku nakładem Wydawnictwa Videograf SA nastąpi premiera długo oczekiwanego drugiego tomu świetnie przyjętego przez Czytelników cyklu „Radykalni”. Również w dniu premiery zorganizujemy dla Was konkurs, w którym będą do wygrania trzy egzemplarze najnowszej książki Przemysława Piotrowskiego.

Stary Kontynent płonie. Zapoczątkowana w Paryżu muzułmańska rebelia rozlewa się na sąsiednie kraje. Islamscy fundamentaliści wychodzą na ulice Berlina, Brukseli, Londynu i wielu innych miast Europy Zachodniej. Władze starają się zapanować nad chaosem, ale pojawia się nowy wróg – radykalna prawica. Jej bezwzględne bojówki ze skrajnym bestialstwem odpowiadają muzułmańskiej społeczności. Kuba i jego przyjaciele są zmuszeni raz jeszcze powrócić do piekła, wszak nigdy nie zostawia się swoich za linią wroga. W niemieckiej stolicy czeka ich walka, jakiej dotąd nie stoczyli, bój nie tylko o serca, ale i dusze. Kipiący nienawiścią Berlin zabiera ich w otchłań szaleństwa, a gdy wrogie mocarstwa stawiają ultimatum, najgorszy koszmar staje się faktem.

Radykalni. Rebelia” to kontynuacja najbardziej kontrowersyjnego cyklu political fiction ostatnich lat. To książka o tym, co może czaić się za rogiem, gdy my naiwnie ufamy, że nic nam nie grozi. Wojna już trwa. Ludzie znów zabijają w imię Boga. Nadciąga apokalipsa.

PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI (ur. 5 czerwca 1982 roku) – zielonogórzanin, były dziennikarz sportowy, a potem śledczy w „Gazecie Lubuskiej”. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, studiujący również w Hiszpanii i USA. Kocha podróże i nowe wyzwania. Pasjonat sportu, podróży, geografii i historii. Wychowany na Stephenie Kingu, Grahamie Mastertonie, Connie Igguldenie i Bernardzie Cornwellu. Zadebiutował entuzjastycznie przyjętym thrillerem „Kod Himmlera”, następnie wykreował mroczny świat w ciężkiej gatunkowo „Drodze do piekła”. Najnowsza powieść – „Radykalni. Rebelia”, to druga część cyklu, po „Radykalni. Terror”.


Autor: Przemysław Piotrowski

Tytuł: Radykalni. Rebelia

Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf SA

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Rok wydania: 2018

ISBN: 978-83-7835-578-6

Liczba stron: 384

Format: 13,5 x 20,8 cm

>>>> Książkę można kupić u wydawcy tutaj <<<<

Komentarze

Nowa Strategia” jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.