Targi Książki Historycznej

XXIII Targi Książki Historycznej 2014.

XXIII Targi Książki Historycznych to impreza podczas, której wydawcy książek z całej Polski przyjeżdżają do Warszawy, by czasem oprócz produktów już w sprzedaży pokazać także zupełne nowości. To jedna z najważniejszych dat znana dobrze zarówno historykom jak i pasjonatom historii, którzy chcieliby powiększyć swoją wiedzę na temat wydarzeń historycznych.

Podczas XXIII Targów Książki Historycznej w Warszawie, będą obecni między innymi tacy wydawcy jak: Bellona S.A., Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o. o., Magnum X, Wargamer, Wydawnictwo MAGNUM, L&L Trójmiejska Grupa Wydawnicza (w skład której wchodzi między innymi Oficyna Wydawnicza Finna) i tym podobni wystawcy.
Pełny spis wystawców jest pod tym linkiem.
XXIII Targi Książki Historycznej jak podczas ostatnich kilku lat odbędą się w Arkadach Kubickiego pod Zamkiem Królewskim w Warszawie pomiędzy 27 a 30 listopada 2014 roku, godziny otwarcia to 10-18.

Komentarze

Student Instytutu Historycznego UW. Interesuję się historią wojskowości oraz techniką wojskową, w szczególności okres od początku II wojny światowej aż do dnia współczesnego.