Jako patron medialny wydarzenia możemy śmiało stwierdzić, że nasze logo pojawiło się na wysokości ponad 6 tys. m. n.p.m.

Denali 2015 – fotorelacja

Po zdobyciu szczytu McKinley, uczestnicy wyprawy Denali 2015, kpt. Marcin Kalita i kpt. Piotr Knop, zeszli szczęśliwi z góry i obecnie odpoczywają przed jutrzejszym górskim maratonem. W tym czasie na swoim fanpage’u opublikowali kilka ciekawych fotografii.

Przypominamy, że wyprawa ?Denali Mount & Run Expedition 2015? jest nie tylko wydarzeniem o charakterze sportowym, ale to także zbieranie środków finansowych na rzecz fundacji wojsk specjalnych ? KRS Formoza. Ponadto ważnym celem, na który chcą zwrócić szczególną uwagę jej uczestnicy, jest integracja z Polonią zamieszkującą w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Dlatego też została stworzona idea ?Spotkania na Alasce pod znakiem BIAŁOCZERWONEJ?.

Pamiętajcie też, że swoją postawą możecie wesprzeć żołnierzy, którzy swoją służbę dla ojczyzny przypłacili zdrowiem lub życiem, wpłacając datki na konto fundacji KRS Formoza: Nr konta: 02 1240 5354 1111 0010 5117 9431 PEKAO S.A. Oddział w Gdyni z dopiskiem ?DENALI?

>>> Szczegółowy plan wyprawy <<<

Autor: Paweł Kmiecik

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.