Księgarnia Profit zaprasza na dyskusję na temat książki ?Pacyfik i Eurazja. O wojnie?

Księgarnia Profit zaprasza na dyskusję na temat książki ?Pacyfik i Eurazja. O wojnie?, która odbędzie się 20 maja w godzinach 13.00?14.30 w sali Londyn B, na Stadionie Narodowym. Po wykładzie autor będzie podpisywał książkę na naszym stoisku Profit 88/D15. Spotkanie jest organizowane w ramach Warszawskich Targów Książki.

?Pacyfik i Eurazja. O wojnie? jest to bestseller ostatnich miesięcy i najchętniej czytana książka z zakresu geopolityki w ostatnich latach. Książka składa się z dwóch części. W pierwszej z nich autor opisuje tarcia chińsko-amerykańskie na Pacyfiku, z dokładnym wyszczególnieniem możliwości militarnych obu stron i przewidywanych scenariuszach konfliktu zbrojnego. Druga część książki skupia się na geopolitycznych uwarunkowaniach w Azji Wschodniej, koncepcjach chińskiego rozwoju, a także skutkach jakie może nieść potencjalny konflikt w tym rejonie.

Jest to pasjonująca lektura, która pozwala zapoznać się polskiemu czytelnikowi ze spojrzeniem na geopolitykę z perspektywy Waszyngtonu i Pekinu. Historia pokaże, czy przewidywania autora się sprawdzą i jego praca będzie stawiana na równi z książkami takich autorów jak: Studnicki, Bocheński, czy Mackiewiczowie. O geopolityce warto rozmawiać,w szczególności w Polsce.

Zapraszamy serdecznie!
Książkę można nabyć w TUTAJ – a także stacjonarnie Profit Pl. Defilad 1, Stacja Metra Centrum, lok. 2002.”

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.