Konkurs!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie gra „Bohaterowie Wyklęci”. Nagrody w naszym konkursie ufundowała Fabryka Gier Historycznych i Fundacja Niepodległości. Co zrobić aby wygrać grę?

Nic trudnego? wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i wysłać e-mail na adres: konkursfgh@gmail.com

Czyj wizerunek przedstawia ten portret?

1230030_633413813357885_1761977608_n

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez „Wywieśmy flagi”, Fabrykę Gier Historycznych oraz Fundację Niepodległości.

1. a) Z powodu braku domeny internetowej fan page „Wywieśmy flagi” informacja o konkursie zostanie umieszczona na stronie Nowastrategia.org.pl

2. Sponsorem nagród w konkursie jest Fabryka Gier Historycznych i Fundacja Niepodległości.

3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 12 września 2013 r. – 26 września 2013r.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursfgh@gmail.com odpowiedź na pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.

6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.

7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.

8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.

9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.

10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

Komentarze

Absolwent historii i politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zainteresowany geografią polityczną świata i aspektami działalności Unii Europejskiej. Jak sam podkreśla, jego konikiem jest historia III Rzeszy, a także kampanie wyborcze w USA.