Zostań redaktorem. Współpracuj z nami!

W związku z planowanym zwiększeniem atrakcyjności portalu zarówno pod względem graficznym jak i merytorycznym zachęcamy do współpracy przy współtworzeniu naszego portalu internetowego Nowa Strategia.

Poszukujemy osób interesujących się historią, militariami, Wojskiem Polskim oraz tematyką bezpieczeństwa, jak i stosunków międzynarodowych czy polityką. Warto pamiętać, że u nas publikować materiały może każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia, czy też doświadczenia redaktorskiego, bo tego można nauczyć się współpracując w naszym miłym i przyjaznym gronie. Dla nas głównym wyznacznikiem jest wyłącznie wartość merytoryczna i zaangażowanie autora.

we_want_youWarto zaznaczyć, iż współpracujący z portalem redaktorzy i współpracownicy mają dostęp do egzemplarzy recenzenckich książek i filmów oraz zapewnione materiały ułatwiające przeprowadzanie wywiadów. Działalność portalu jest niekomercyjna, jednakże dla najaktywniejszych redaktorów przewidziane są inne systemy premiowania ich pracy, oparte na materiałach dostarczanych przez wydawnictwa i firmy współpracujące.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@nowastrategia.org.pl

Wszelkie pytania można również kierować do Redaktora Naczelnego portalu: rafal.surdacki@nowastrategia.org.pl


?Nowa Strategia? ? jest portalem oraz kwartalnikiem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat.

 

 

 

Komentarze

Absolwent historii i politologii na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Interesuje się historią wojskowości XX w., stosunkami międzynarodowymi, terroryzmem oraz polskimi misjami stabilizacyjnymi poza granicami kraju.