Konkurs z wydawnictwem RM

W związku z przekroczeniem magicznej liczby 5 tys. fanów na naszym profilu facebook?owym mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania będą 3 egzemplarze książki Adama Cyry Rotmistrz Pilecki. Ochotnik do Auschwitz, ufundowane przez Wydawnictwo RM.

Co zrobić aby wygrać nagrody? Nic trudnego? wystarczy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania i wysłać e-mail na adres: konkursy@nowastrategia.org.pl:

1. Jakiego fałszywego nazwiska używał Witold Pilecki w obozie koncentracyjnym w Auschwitz?

2. Kiedy oraz z kim Witold Pilecki uciekł z obozu w Auschwitz?

3. Kto jest autorem filmu Powstanie warszawskie udostępnianego na kanale youtube Nowej Strategii?

 

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie 3 pytania należy przesłać na adres mailowy –  konkursy@nowastrategia.org.pl do 26 lipca 2014 r. Po zakończeniu konkursu wylosujemy wśród wszystkich zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi trójkę zwycięzców.

 Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo RM.
2. Sponsorem nagród, w postaci książki A. Cyry Rotmistrz Pilecki. Ochotnik do Auschwitz,  jest Wydawnictwo RM.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 10 lipca 2014 r. ? 26 lipca 2014 r.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedź na pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.