Konkurs z portalem NOWA STRATEGIA i ULTRAPATRIOT.PL!

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym konkursie! Konkurs jest wieloetapowy, a przed rozpoczęciem zmagań zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Do wygrania 2 koszulki od naszych partnerów z ULTRAPATRIOT, a także 2 pozycje książkowe od Nowej Strategii. Więcej w regulaminie. Powodzenia!

 

 1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i ULTRAPATRIOT.PL.
 1. a) Konkurs składa się z 5 pytań umieszczanych pojedynczo każdego kolejnego dnia w okolicach godziny 20:00 na portalu www.nowastrategia.org.pl, a także fanpage-u Nowa Strategia,
  b) Każde pytanie będzie punktowane od 1 pkt do 10 pkt, w zależności od kolejności prawidłowych odpowiedzi. Pierwsze miejsce 10 punktów, drugie 9 punktów, trzecie 8 punktów i tak dalej,
  c) Nagrodzonych punktami zostaje tylko po 10 osób w każdym pytaniu. Osoby punktujące dostaną wiadomość zwrotną jeśli otrzymają punkty,
  d) Emisja kolejnych pytań, nie wyklucza przesyłania odpowiedzi na poprzednie pytania,
  e) W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisywać numer pytania, którego dotyczy odpowiedź (warunek konieczny!),
  f) Konkurs wygrywa osoba z największą liczbą punktów w ostatecznej klasyfikacji, w przypadku równej ilości punktów zwycięża osoba, która udzieliła odpowiedzi w krótszym czasie,
  g) Laureatami zostaną 3 osoby z najwyższą liczbą punktów.  Nagrodami będą cenne pozycje książkowe, a także koszulki. 1 miejsce- książka + dobrowolnie wybrana koszulka ze sklepu, 2 miejsce – dobrowolnie wybrana koszulka, 3 miejsce książka,                                                                                                                                                                          h) Konkurs  trwa do 12 h po emisji ostatniego pytania.

2. Sponsorem nagrody  jest portal Nowa Strategia i portal ULTRAPATRIOT.PL.
3. Nagrody zostaną wysłane w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl  odpowiedź na każde pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji.
8. Nagrody zostaną przyznane i wysłane laureatom,  w ciągu do 7 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

 Powodzenia!

Pytanie nr 1: Urodził się w 1889 r.w rodzinie generała armii rosyjskiej-Adolfa. Brat Władysław major WP. Nasz bohater przed I wojną światową studiował w Moskwie w Instytucie Mierniczym. Następnie powołany do służby w 2. pułku lejbułanów kurlandzkich. O kim mowa?

Pytanie nr 2: W którym numerze Naszego kwartalnika pojawił się artykuł o Rafale Gan-Ganowiczu ?

Pytanie nr 3: Od którego roku obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych?

Pytanie nr 4: Pod Kościuszką, w chłopskiej szacie, służył żołnierz  z kosą w łapie, czapką zgasił ruskie działo, za co godność mu nadano. O kim mowa ?

Pytanie nr 5: Podaj nazwę broni znajdującej się na poniższym zdjęciu.

 

1624315_829575040401365_1026423866_n

Komentarze

Absolwent historii i politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zainteresowany geografią polityczną świata i aspektami działalności Unii Europejskiej. Jak sam podkreśla, jego konikiem jest historia III Rzeszy, a także kampanie wyborcze w USA.