Konkurs z wydawnictwem DIFIN

Nakładem wydawnictwa Difin na krajowym rynku ukazała się  książka dr Krzysztofa Liedela i mgr Pauliny Piaseckiej pt. „Bezpieczeństwo w czasach terroryzmu. Jak przeżyć zamach terrorystyczny”. Warto podkreślić, iż książkę opracowano formie w poradnika, który pozwala zwiększyć naszą świadomość na temat zagrożeń terrorystycznych oraz nabyć umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. W konkursie organizowanym przez nasz portal wspólnie z wydawnictwem Difin możecie wygrać jeden egzemplarz.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na cztery pytania powiązane z probkematyką ksiązki, a następnie wysłać poprawne odpowiedzi na adres: [email protected] wraz z dopiskiem ? „Konkurs z wydawnictwem Difin”.

Pytania konkursowe:

  1. Jakie słowo używane jest do pejoratywnego określania tzw. Państwa Islamskiego?
  2. Gdzie i przez kogo został dokonany zamach terrorystyczny z wykorzystaniem broni chemicznej w marcu 1995 roku?
  3. Wymień przynajmniej dwie formacje uzbrojone w Polsce, które w swojej strukturze organizacyjnej posiadają wydziały/pododdziały przeznaczone do wykonywania zadań o charakterze antyterrorystycznym.
  4. Jak nazywa się sunnicka organizacja terrorystyczna, której członkowie byli odpowiedzialni za dokonanie zamachów z 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych?

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie cztery pytania należy przesłać na adres mailowy ? [email protected]  do 15 maja 2018 roku. Po zakończeniu konkursu spośród osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo „Difin„.

2. Sponsorem nagrody, w postaci książki  „Bezpieczeństwo w czasach terroryzmu. Jak przeżyć zamach terrorystyczny” autorstwa Krzysztofa Liedela i Pauliny Piaseckiej jest wydawnictwo ?Difin?.

3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać od 2 do 12 maja 2018 r.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową [email protected] odpowiedzi na pytania oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.

8. Nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu maksymalnie 5 dni od zakończenia konkursu.

9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) oraz  w zgodzie z RODO w przez redakcję i administrację w/w podmiotów wyłącznie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.

10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawaniu nagród.


NAGRODA

    Autor: dr Krzysztof Liedel, mgr Paulina Piasecka

Tytuł: Bezpieczeństwo w czasach terroryzmu. Jak przeżyć zamach terrorystyczny

Wydawnictwo: DIFIN

Oprawa: Miękka

Rok wydania: 2018

Liczba stron: 204

  Format: 122×194 mm

 >>>>RECENZJA<<<<

 


 

Absolwent Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej w Warszawie (obecnie Akademii Sztuki Wojennej). Instruktor strzelectwa sportowego, instruktor kalisteniki i zagorzały fan wycieczek górskich. Zdobywca Wojskowej Odznaki Górskiej 21 Brygady Strzelców Podhalańskich i Odznaki Skoczka Spadochronowego Służb Ochrony. Członek grupy rekonstrukcyjnej SPAP Wojkowice i Stowarzyszenia "Głos bohatera". Do głównych zainteresowań naukowych autora należą terroryzm międzynarodowy, przestępczość zorganizowana, społeczne inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz zarządzanie kryzysowe.