Konkurs z Wydawnictwem Alma-Press

Za sprawą Oficyny Wydawniczej Alma-Press na księgarskich półkach ukazały się dwie bardzo ciekawe pozycje ? ?Bitwy polskiego lotnictwa 1918-1945? oraz ?Najsłynniejsze okręty liniowe i pancerniki. Ilustrowana historia?. W naszym najnowszym konkursie możecie zdobyć obie te publikacje.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na dwa krótkie pytania i wysłać odpowiedź  na adres: konkursy@nowastrategia.org.pl wraz z dopiskiem ? ?Konkurs z wydawnictwem Alma-Press?.

  1. Proszę podać imię i nazwisko pierwszego polskiego pilota, który zginął podczas II wojny światowej?
  2. Jaki kryptonim nosiła operacja w czasie której zatopiono niemiecki pancernik Tirpitz?

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie 2 pytania należy przesłać na adres mailowy ? konkursy@nowastrategia.org.pl do 30 lipca 2016 r. Po zakończeniu konkursu wylosujemy wśród wszystkich zgłoszeń zawierających prawidłowe odpowiedzi dwójkę zwycięzców.

Nagrodami w konkursie są dwa pakiety każdy składający się z książek ?Bitwy polskiego lotnictwa 1918-1945? oraz ?Najsłynniejsze okręty liniowe i pancerniki. Ilustrowana historia?.

Zachęcamy także do lektury recenzji książek:

http://www.nowastrategia.org.pl/piotr-sikora-bitwy-polskiego-lotnictwa-1918-1945-recenzja/

http://www.nowastrategia.org.pl/david-ross-najslynniejsze-okrety-liniowe-i-pancerniki-ilustrowana-historia-recenzja/

Regulamin konkursu:

1.Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i Wydawnictwo ?Alma ? Press?.
2. Sponsorem nagród, w postaci książek ?Bitwy polskiego lotnictwa 1918-1945? oraz ?Najsłynniejsze okręty liniowe i pancerniki. Ilustrowana historia? jest Oficyna Wydawnicza Alma-Press.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać w dniach od 20.07 do 30.07.2016.
4.Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową konkursy@nowastrategia.org.pl odpowiedź na pytanie oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagrody zostaną rozlosowane wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu max 3 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

 

Komentarze

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.