Konkurs z wydawnictwem Difin

Nakładem Wydawnictwa Difin ukazała się książka „Podstawy szkolenia taktycznego lekkiej piechoty”, która jest kolejną pozycją z serii przygotowanej przez ekspertów związanych ze Stowarzyszeniem ObronaNarodowa.pl. W  konkursie przygotowanym przez nasz Portal możecie wygrać jeden egzemplarz książki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania i wysłać poprawne odpowiedzi na adres: [email protected] wraz z dopiskiem ? ?Konkurs z wydawnictwem Difin?.

Pytania:

  1. Jakie tytuły noszą pozostałe książki z serii podręczników taktycznych, które ukazały się nakładem wydawnictwa Difin?
  2. Jak nazywa się teoria i praktyka posługiwania się oddziałami wojskowymi, będąca zarazem najniższym poziomem sztuki wojennej?

Zgłoszenie wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu domowego oraz odpowiedzi na wszystkie 2 pytania należy przesłać na adres mailowy ? [email protected]  do 20 listopada 2016 roku. Po zakończeniu konkursu spośród osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez portal Nowa Strategia i wydawnictwo „Difin„.
2. Sponsorem nagrody, w postaci książki Podstawy szkolenia taktycznego lekkiej piechoty Pawła Makowca i Marka Mroszczyka jest wyd. ?Difin?.
3. Zgłoszenia udziału w konkursie oraz odpowiedzi na pytania można przesyłać od 8 do 20 listopada 2016 r.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na skrzynkę mailową [email protected] odpowiedzi na pytania oraz podać swoje imię i nazwisko oraz adres domowy.
6. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
7. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji i administracji serwisów wymienionych w punkcie 1-2.
8. Nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytanie, w ciągu maksymalnie 5 dni od zakończenia konkursu.
9. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) przez redakcję i administrację w/w serwisów jedynie w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród i publikacji imienia i nazwiska zwycięzców.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie konkursu oraz przyznawanych nagrodach.

Nowa Strategia jest portalem internetowym poświęconym tematyce bezpieczeństwa, historii oraz wojska. Informujemy o najważniejszych wydarzeniach oraz przedstawiamy własne komentarze na ich temat. Obejmujemy również patronatami wydarzenia naukowe, społeczne oraz sportowe w Polsce.